CERTYFIKACJA AKADEMII

AP KP Gdynia – Certyfikat PZPN – założenie konta dla rodzica i zawodnika na stronie laczynaspilka.pl Szanowni rodzice, Nasz klub przystąpił do programu certyfikacji PZPN w celu uzyskania srebrnej gwiazdki. Pierwszy etap mamy już za sobą – teraz wszystko zależy od Państwa. Prosimy Was o założenie konta na portalu „Łączy nas piłka” (www.laczynaspilka.pl) i składania …

POWOŁANIA (TL E2) – Turniej Ligowy Rocznika 2010

Miejsce: GCS, Gdynia ul. Olimpijska 5/9Zbiórka: 13.10.2019 godzina 8:30 POWOŁANI: NEUMANN Filip; BOCIAN Wojtek; DERWIŃSKI Norbert; CHWIEJCZAK Filip; SMENTOCH Gabryś; WICHERKIEWICZ Jan; KOHNKE Filip; JANKOWSKI Maciej; UBRYCH Miłosz; DĄBEK Paweł; Każdy zabiera: NOWE KLUBOWE Stroje i Dresy; Odzież termiczną; Ochraniacze; Getry; Korki lub turfy; Wodę; Legitymację;

POWOŁANIA (LO D1) – Mecz Ligowy Rocznika 2007/08.

SPOTKANIE: Ejsmond Club – AP KP Gdynia Miejsce: CHECZ, Gdynia ul. Zamenchofa 17Data: 28.09.2019 godz.10.00 POWOŁANI: Piotr Bielang; Mateusz Brzoskowski; Jakub Czop; Filip Jatczyszyn; Kacper Kozikowski; Dorian Łakomski; Maciej Perek; Aniela Pecak; Filip Raucki; Marcin Rycak; Michał Rycak; Aleksander Tatkowski; Krzysztof Ukleja; Maciej Wosek; INFO: granatowe getry; ochraniacze; niebieskie spodenki; odzież termiczna; czapka (gdyby było …

POWOŁANIA (LW C1) – Mecz Ligowy Rocznika 2005

SPOTKANIE: MKS Gryf Tczew – AP KP Gdynia Miejsce: Tczew, Ceglarska 5Zbiórka: 28.09.2019 godzina 10:00 POWOŁANI: Pączek(b), Irczuk, Holk, Magierski, Ostrowski, Paradowski, Plaskiewicz, Domański, Duda, Kasprowicz, Pleskacz, Wyszomierski, Rutkowski, Mendyka, Pawlicki, Makowski Magierski Koriat INFO: stroje czarne i czerwone; wszyscy w dresach klubowych; OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

POWOŁANIA (TL E2) – Turniej Ligowy Rocznika 2010

Miejsce: GCS, Gdynia ul. Olimpijska 5/9Zbiórka: 29.09.2019 godzina 7:45 POWOŁANI: NEUMANN Filip; BOCIAN Wojtek; DERWIŃSKI Norbert; CHWIEJCZAK Filip; SMENTOCH Gabryś; WICHERKIEWICZ Jan; KOHNKE Filip; JANKOWSKI Maciej; UBRYCH Miłosz; DĄBEK Paweł; JAKUS Michał; Każdy zabiera: NOWE KLUBOWE Stroje i Dresy; Odzież termiczną; Ochraniacze; Getry; Korki lub turfy; Wodę; Legitymację;

POWOŁANIA (LO D1) – Mecz Ligowy Rocznika 2007/08

Miejsce: GCS, Gdynia ul. Olimpijska 5/9 Zbiórka: 21.09.2019 godzina 14:00 POWOŁANI: Dorian Łakomski; Filip Jatczyszyn; Maciej Wosek; Filip Raucki; Dominik Wolszon; Maciej Perek; Jakub Czop; Tomasz Budych; Mateusz Brzoskowski; Piotr Bielang; Kacper Kozikowski; Mateusz Kozdra; Krzysztof Ukleja INFO: Niebieskie Spodenki; Granatowe getry; Ochraniacze; Odzież termiczna; Obecność Obowiązkowa

POWOŁANIA („B” Klasa) – Mecz Ligowy

AP KP GDYNIA – SANTOS GDAŃSK Miejsce: GCS, Gdynia ul. Olimpijska 5/9 Zbiórka: 21.09.2019 godzina 16;15 POWOŁANI: Grota; Romanow; Smorongiewicz; Nasierowski; Bezek; Betka; Sztorch; Majewski; Choldrych; Jabłoński; Domeracki; Kuss; Woźniak; Biadała; Wolszon; Wawrzyński; INFO: strój, GRANATOWE GETRY, ochraniacze, legitymacje bądź dowód osobisty,

POWOŁANIA (TL F1) – Turniej Ligowy Rocznika 2011

Miejsce: NSR, Gdynia ul. K. Górskiego 10 Zbiórka: 21.09.2019 godzina 9:15 POWOŁANI: Bartek Bukowski; Miłosz Janczewski; Maciej Jankowski; Filip Kohnke; Kornel Kowalczyk; Wojtek Magdziarz; Filip Neumann; Olgierd Pancewicz; Kostek Poturalski; Każdy zabiera: Koszulkę meczową (żółta); Spodenki; Odzież termiczną; Ochraniacze; Getry; Korki lub turfy; Wodę; Legitymację; PROSZĘ O POTWIERDZENIE OBECNOŚCI u trenera Szymona Domachowskiego tel. 503919727 …

POWOŁANIA (TL E1) – Turniej Ligowy Rocznika 2009

Miejsce: CHECZ, Gdynia ul. Zamenhofa 17 Zbiórka: 22.09.2019 godzina 9:40 POWOŁANI: Szymon Klawikowski, Oskar Kamiński, Kuba Dewo, Filip Chwiejczak, Mateusz Madajewski, Adam Kaczkowski, Rysiu Woźniak, Jerzy Depta, Wojtek Kikiel, Franek Wykusz, Szymon Melzer, Tymon Techmański, Adrian Buziak Każdy zabiera: Koszulkę meczową (niebieska); Spodenki; Ochraniacze; Getry; Korki lub turfy; Wodę; Legitymację; PROSZĘ O POTWIERDZENIE OBECNOŚCI u …